Jirhouse Sarikoesk Suit

  • Domácí zvířata povolena

Jirhouse Sarikoesk Suit Istanbulská provincie má vhodné umístění nedaleko Street Mural by Amose a nabízí 6 pokojů s výhledem na zahradu. Je to 10 minut chůze od stanice metra Ayrilik Cesmesi, poskytující snadný přístup ke všem atrakcím města Istanbulská provincie.

Ciya Sofrasi a Kamarad Coffee Roastery jsou asi 8 minut chůze daleko.

Cisternová bazilika je 10 minut jízdy od ubytování, zatímco Turkbalon je 7 minut chůze. Hotel se nachází ve čtvrti Asian Side. Jirhouse Sarikoesk Suit je 900 metrů od vlakového nádraží Istanbul Soeguetluecesme.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near Jirhouse Sarikoesk Suit Istanbulská provincie
Golva Rooms
Cena pouze pro mobilní zařízení

Golva Rooms

166 m od ubytování
USD 69 USD 62
za noc
Beydagi Kadikoey
Cena pouze pro mobilní zařízení

Beydagi Kadikoey

6.7
Dostačující 98 recenzí
200 m od ubytování
USD 76 USD 68
za noc
Akin Suites
Cena pouze pro mobilní zařízení

Akin Suites

8.0
Velmi dobrý 691 recenzí
202 m od ubytování
USD 58 USD 52
za noc

    Vybavení

    Možnosti parkování

    • Parkování

    V kuchyni

    • Rychlovarná konvice
    • Kuchyňské potřeby

    V pokojích

    • Sedací kout
    • K dispozici čaj a káva
    • Jídelní stůl
    • Žehlení

    V koupelně

    • Pračka
    • Toaletní potřeby zdarma

    Zařízení

    • LCD TV
    • Budík s rádiem

    Design

    • Parketová podlaha

    Domácí mazlíčci

    • Domácí zvířata povolena

    Důležité informace

    Přihlášení: od 08:00 do 23:00
    Odhlášení: od 10:00 do 12:00
    Často kladené otázky
    • 🚎
      Které dopravní zastávky jsou poblíž Jirhouse Sarikoesk Suit hotel?
      Nejbližší stanice metra je Ayrilik Cesmesi, což je 10 minut chůze od Jirhouse Sarikoesk Suit hotel, a nejbližší autobusová zastávka Misaki Milli Sokak je vzdálená 5 minut chůze.
    • 🔤
      Jakými jazyky mluví zaměstnanci Jirhouse Sarikoesk Suit hotel?
      Personál Jirhouse Sarikoesk Suit hotel mluví také Turečtina a Arabština.

    Umístění

    Map

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Zatím žádné recenze :(

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    Jirhouse Sarikoesk Suit Istanbulská provincie

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít